CleanDrive Şimdi Türkiye’de

CleanDrive Dizel–Benzin–Hibrit Tüm Araçların Yakıt ve Egzoz Sistemini Temizler, Korur ve Parça Ömrünü Uzatır…

Aracınızdaki Kirlilikle Oluşmuş Tüm Sorunları, CleanDrive Çözer…

CleanDrive katkı maddesi değildir. Dizel, benzin ve hibrit araçlar için geliştirilmiş yakıt ve egzoz sistemi detoks teknolojisidir. İngiltere’de üretilmiş, test edilmiş ekonomik ve pratik bir çözümdür. Aracınızı temizler, korur ve parça ömrünü uzatır.

– Egzoz emisyonunu %60’a kadar düşürür.
– Yakıt verimliliğini %15’e kadar artırır, yakıt tasarrufu sağlar.
– Motor performansını geri kazandırır.
– Gaz tepkisini ve rölanti bozukluklarını iyileştirir, motor duvarlarını yağlar.
– Şehir içi dur/kalk sürüşler için idealdir.
– Tek kullanımda 100 bin km civarındaki aracın sisteminin %66‘sının temizlendiği kanıtlanmıştır.

Otomobil, motosiklet, SUV, 4×4, performans araçları, otobüs, kamyon, kamyonet, iş makinası, özel ağır hizmet makinaları, yat, tekne, askeri araçlar, tanklar, forklift, jeneratör, su pompası, inşaat ve tarım makinaları, çim biçme makinaları, vb. araçlar için uygundur.

Araçlarımızın İçi–Dışı Temiz. Yakıt ve Egzoz Sistemi Temiz mi?
Yakıt yapısında bulunan kimyasal maddelerin yanması sonucu sistemde karbon ve kurum oluşur. Bu kurumlar zamanla yakıt ve egzoz sisteminde birikerek sistemi kirletir, motorun çalışma verimini ve ömrünü etkiler. Bunun için yakıt ve egzoz sistemi temizliği önemlidir.

Araçlarda zamanla yakıt tüketimi artıyor, çekişten düşerek daha gürültülü çalışmaya başlıyor ve zamanında yapılan bakımlara rağmen bu sorunlar devam ediyorsa, sorunun kaynağı sistemdeki kurum ve karbon birikimidir.

Sistem içinde biriken kurum ve kirler, araçlarda rölantide sarsıntılı çalışma, dalgalanma ve durma gibi sorunlar oluşturur. Ayrıca, ısıyı üzerinde tutan kurumlar başta silindirler, pistonlar, sibop, EGR, enjektörler, oksijen sensörleri, katalizör ve dizel partikül filtreleri olmak üzere manifold ve turboda da birikmeye başlar. Verimi azalan sistemde, yakıt tüketimi ve emisyon değerleri yükselir. Bunun sonucu araçlarda arızalar oluşur ve çeşitli sorunlar başlar.

Tüm bu sorunlarla uğraşmak yerine dizel, benzin ve hibrit motorlu (özellikle kısa mesafeli sürüş yapan) araçlarda 20-25 bin km de arıza oluşmadan sistem temizliğini yapmak faydalıdır. 70 bin km üzerindeki araçlarda sistem temizliği hiç yapılmamışsa kurumlar sertleşir. Sertleşen kurumların temizliği zorlaşır. CleanDrive komple sistem temizliğini siz aracınızı keyifle sürerken yapar.

Daha detaylı bilgilere CleanDrive Türkiye sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.